Titles you rated
Secret GardenRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0