Titles you rated
Notting HillRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 5.0
About a BoyRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0