Movies
Ratings
302
WhiplashRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
Good Night, and Good Luck.Rated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 1.5
A Company ManRated ★ 1.5
Il MareRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
Mutt BoyRated ★ 2.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Apollo 13Rated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 2.5
Happy EndRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 5.0