Titles you rated
SignalRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 3.0- The Path to GloryRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0