Titles you rated
The GashinasRated ★ 5.0
We Don’t Bite: Street Woman FighterRated ★ 5.0
Beat CoinRated ★ 4.5
Love Alarm Clap! Clap! Clap!Rated ★ 5.0
Sporty SistersRated ★ 4.5
Good GirlRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
Invincible Youth Season 1Rated ★ 5.0
I Live Alone: Girls' Secret PartyRated ★ 4.5- Sister's Slam DunkRated ★ 4.5
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 4.0- Haneuljae's MurderRated ★ 4.0
Sixth SenseRated ★ 4.5
Black DogRated ★ 4.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0- Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.0