Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 3.0
Hidden Singer Season 2Rated ★ 3.0
Hidden SingerRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 1.5
Mischievous KissRated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 1.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Digimon FrontierRated ★ 3.0
Natsuyuki RendezvousRated ★ 3.5