Titles you rated
SafeRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
원피스 21기Rated ★ 4.0
The StrangerRated ★ 2.5
원피스 20기: 조편Rated ★ 4.0
RatchedRated ★ 3.0
Turning Point: The Vietnam WarRated ★ 3.0
PainkillerRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Fool Me OnceRated ★ 3.0- 원피스 19기Rated ★ 4.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0- Earth Marble World Tour Season 3Rated ★ 4.0
Earth Marble World TourRated ★ 4.0