Titles you rated
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.0
HouseRated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Cells at Work!!Rated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 4.5
Laid-Back Camp Season2Rated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
Rent-a-GirlfriendRated ★ 4.0- 담배전쟁Rated ★ 4.5
Weakest BeastRated ★ 4.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0