Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
FameRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
RobotsRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 5.0- She s On DutyRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0