Titles you rated
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0