Series
Ratings
24
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0
MessiahRated ★ 4.5
The Hungry and the HairyRated ★ 4.0
Atlanta Season 2Rated ★ 4.0
Atlanta Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0