Titles you rated
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Hey Handsome!Rated ★ 3.5
ScarletRated ★ 4.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.5
Koisenu FutariRated ★ 3.5
Gou Gou, the CatRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Yuria's Red Thread of FateRated ★ 3.5
6-second Trajectory: Fireworks Expert Mochizuki Seitaro's MelancholyRated ★ 4.0
AmachanRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 4.0
Nichiyo no Yoru Gurai wa…Rated ★ 4.0
Good-Good, the Fortune CatRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5