Titles you rated
Promising Young WomanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Find Me FallingRated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Sweet Bobby: My Catfish NightmareRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 1.5
The ReaderRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 4.0