Series
Ratings
26- Men on a MissionRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Clear CardsRated ★ 5.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0