Series
Ratings
81- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
BloodhoundsRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Ace of the DiamondRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Food Wars! The Second PlateRated ★ 3.5
Food Wars!Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.0