Movies
Ratings
322
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
HalfwayRated ★ 3.5
Tamako Love StoryRated ★ 1.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 1.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0- WishRated ★ 0.5
Honey and CloverRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Asako I & IIRated ★ 4.5
ShutterRated ★ 2.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 3.0
TedRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
PaprikaRated ★ 4.0