Series
Ratings
22
AnnaRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Sex Education Season 4Rated ★ 1.0
Sex EducationRated ★ 1.0
Sex EducationRated ★ 2.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0