Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
Gods of EgyptRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0