Movies
Ratings
139
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
Gray MattersRated ★ 4.0
All Cheerleaders DieRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
PhantomRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Encanto at the Hollywood BowlRated ★ 3.5
BoltRated ★ 4.0
PiperRated ★ 4.0
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 3.0