Movies
Ratings
15
The MartianRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5