Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The BeekeeperRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5
The Old Guard 2Rated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 3.5
PlaneRated ★ 3.5
Lost BulletRated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 2.5
RevelationRated ★ 2.0
RoundersRated ★ 3.5
The Electric StateRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
It's What's InsideRated ★ 3.0
Ghostbusters: Frozen EmpireRated ★ 2.0
FollowingRated ★ 2.5