Titles you rated
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Get SmartRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 2.0
LeonRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
SawRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
8 MileRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0