Movies
Ratings
32
8 MileRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Cadillac RecordsRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 4.0