Movies
Ratings
407
The Lion KingRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Frenchmen 2Rated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
ResistanceRated ★ 5.0
First ManRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
Shazam!Rated ★ 1.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Innocent StepsRated ★ 4.0