Series
Ratings
154
Fight For My WayRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Love RainRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
The Fugitive of JoseonRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Baby Faced BeautyRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Late Night RestaurantRated ★ 1.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
One Well-Raised DaughterRated ★ 2.0