Series
Ratings
28
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
LutherRated ★ 4.5
Mr. BeanRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
Frozen PlanetRated ★ 5.0- Cannabis - The Evil WeedRated ★ 4.0
- Wonders of the UniverseRated ★ 5.0
Planet EarthRated ★ 5.0
Slayers RevolutionRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0- 유희왕 1기Rated ★ 1.0