Series
Ratings
138
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
BargainRated ★ 2.5
Inspector KooRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
A Dance From AfarRated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
One Day OffRated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.5
Run OnRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0