Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Apocalypse NowRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 3.5
Rear WindowRated ★ 4.0