Titles you rated
OppenheimerRated ★ 5.0
RansomedRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 4.0
SplitRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
 
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
SleepRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5