Titles you rated
MistyRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
 
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
 
Money's WarfareRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
 
STEINS;GATERated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0