Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Bones & AllRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Super DiscoRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Devil's DealRated ★ 2.5
The ShamelessRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
The Man with High HopesRated ★ 3.0
Candlelight RevolutionRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 3.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
The Divine FuryRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5