Movies
Ratings
117
ParasiteRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 2.5- Highway StarRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
SisterRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 3.5
Wedding DressRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
The VanishedRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 2.0
PsychokinesisRated ★ 2.0
Steel RainRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0