Titles you rated
- すいかRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
ResetRated ★ 4.5
King of DesertRated ★ 1.0
The HourRated ★ 4.0
On the Verge of InsanityRated ★ 4.0
The Bad KidsRated ★ 4.5
The Locked Room MurdersRated ★ 4.0
Shadow BeautyRated ★ 4.5
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 3.0
Partners for JusticeRated ★ 4.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 1.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 2.0
The Good WifeRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 2.0
True DetectiveRated ★ 4.0