Series
Ratings
23
The Good WifeRated ★ 0.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0