Movies
Ratings
250
Chungking ExpressRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
Coming HomeRated ★ 3.0
The Happy LifeRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Queen of WalkingRated ★ 4.0