Movies
Ratings
13
The SuspectRated ★ 5.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5