Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 3.5
The VisitRated ★ 1.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Rosemary's BabyRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 2.5
HushRated ★ 1.5
Funny GamesRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
1408Rated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
Fantastic PlanetRated ★ 3.5