Titles you rated
Gossip GirlRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0