Movies
Ratings
15
SilencedRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0