Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5