Movies
Ratings
20
Midnight RunnersRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 1.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 5.0