Titles you rated
12 Angry MenRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.0