Movies
Ratings
340
Nanny McPheeRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.5
The Happy LifeRated ★ 3.5
No ReservationsRated ★ 3.0
AdoreRated ★ 2.0
Piranha 3DRated ★ 1.5- My Sister, My LoveRated ★ 1.5
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.5
The Tigger MovieRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 3.5
Tangled Ever AfterRated ★ 3.5
Lady and the TrampRated ★ 3.5
Tarzan & JaneRated ★ 3.5
Piglet's Big MovieRated ★ 3.5
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 3.5
Pocahontas II: Journey to a New WorldRated ★ 4.0
Return to Never LandRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 2.5
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 3.5
Kronk's New GrooveRated ★ 3.5