Movies
Ratings
146
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 1.5- D-WarRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.5