Movies
Ratings
1003
The Sea BeastRated ★ 3.0
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
The PostRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
The Ice RoadRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0