Series
Ratings
168
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
MRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Queen of the RingRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.5
Secret HealerRated ★ 2.5- TrickRated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.5