Titles you rated
August RushRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
I Give My First Love to YouRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0