Movies
Ratings
90
TwentyRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
ClickRated ★ 1.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
BraveheartRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
JumperRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0