Movies
Ratings
16
Princess MononokeRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5