Movies
Ratings
17
The Imitation GameRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0